سالروز میلاد با سرسعادت امیرمومنان مبارک باد

اما پس از سه روز درحالی که جمعیت زیادی در کنار خانه خدا ایستاده اند مشاهد می کنند دوباره همان موضعی که قبلا شکافته شده بود شکاف برمی دارد وفاطمه بنت اسد درحالیکه نوزادخویش را در بغل دارد از بیت خارج می شود .

جالب اینکه نام اورا خدئاوند خود برمی گزیند ومشاهده می شود روی پارچه قنداق با خط جلی نوشته شده من علی اعی هستم نام این کودک مشتق از نام منست ونامش علیست .

خدایا مارا باولای امیرمومنان ودودمان پاکش زنده بدار وبمیران ومحشور فرما .

به روح بلند امیر مومنان صلوات . اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم   

/ 3 نظر / 24 بازدید
علی

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت مدیریت سایت. دو سال پیش بنده نظری دادم ولی پیگیری نشدو آ ن نظر این بود که اگر مقدور است یک لینک ثابت برای این مورد که شهرستانمان همراه با ارتقائ ان نامش هم تغییر کند به((خورشید شهر))که هم زیبنده این شهرستان پر افتخار باشدکه این نام یادآور معنای اصلی ودیرینه خور میباشدوهم این شهرستان همانطور که در مرکز ایران و بعنوان نگین درخشنده کویر مرکزی وکشور است بر زیبایی آن بیفزاید ودر راستای نام دیگر شهرهای استان اصفهان نیز قرار گیرد مانند فولادشهر،شاهین شهرو...و همانطور که صحبت هایی که بین جوانان بخصوص دانشجویانی که خارج از شهر خور تحصیل می کنندو دیگر اهالی این شهرستان که خارج از خور زندگی می کنند این نام برای مردم شهرهای دیگر مقداری نا محسوس است و چندین شهر دیگر در کشور به این نام نیز می باشند اما اگر با این امر موافقت گردد باعث تحولی نامی در کشور می شود علاوه بر اینکه این نام تا بحال به هیچ شهری در کشور تعلق نگرفته است.با تشکر از وبلاگ زیبا و خوب شما.

نسیم خور

سه شنبه نخستین همایش فعالان عرصه مجازی. با حضور کلیه مدیران و خبرنگاران وبسایت ها و وبلاگ های شهرستان خوروبیابانک. زمان: سه شنبه 29/6/90 ساعت 16:30 مکان: سالن کتابخانه کانون فرهنگی هنری مسجد جامع خور. از جناب عالی و کلیه همکارانتان دعوت می شود در این همایش شرکت فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت حضور ، سخنرانی و یا هر گونه پیشنهاد جهت اجرای بهتر این همایش با شماره های زیر تماس بگیرید: 09103020037 03244290062 حمید آقا

میشه شفاعتم کنی پسرخاله

سلام بزرگوار ـر هــر نفست اشاره دارد رمضان / بر عشق و عطش نظاره دارد رمضان در ظلمت بیکرانه ی شبهامان / دریا دریا ستاره دارد رمضان پیشاپیش ماه ضیافت الهی مبارک التماس دعا