اقامه نماز جماعت درحسینیه 14معصوم (ع)

فضیلت نماز جماعت برکسی پوشیده نیست . وازائمه معصومین علیهم السلام روایات زیادی دراین خصوص رسیده است وهیچ عبادی برتر نماز جماعت نیست . ازپیامبر روایت است که اگر تعدادمامومین درنماز جماعت به ١٠نفر برسد . اگر جن وانس نویسنده ودریاها مرکب وبرگ درختان کاغذ شود نمی توانند فضیلت یک رکعت نماز جماعت رابنویسند.

بدنبال درخواست تعدادی ازجوانان مومن منطقه خلیج فارس ازاینجانب برای اقامه نماز جماعت درحسینیه ١۴ معصوم ازروز گذشته (شنبه )  این فریضه بسیار پسندیده درحسینیه برگزار شد .

برنامه های بعد ازنماز پس ازذکر تسبحات حضرت زهرا (س) خواندن تعقیب نماز صبح وخواندن دعای ایام هفته وزیارت معصومین به تناسب روز خود ودرپایان نیز دعای عهد که ازدعاهای سفارش شده می باشد خوانده می شود .

دررابطه بادعای عهد روایت است هرکه ۴٠صبح پیوسته دعای عهد را بخواندوامام زمان ظهور کند ازیاران امام زمان خواهد بود واگر بمیرددرموقع مردن تا حضرت صاحب الامر را نبیند نخواهد مرد .امیدواریم با توجه به اهمیت این فریضه دینی کسانیکه می توانند شرکت نمایند

ضمن اینکه با نزدیک شدن ماههای رجب وشعبان ورمضان باید این آمادگی برای تزکیه نفس درما ایجادگرددتابتوانیم شبهای قدر را درک کنیم

برای سلمتی وتعجیل درظهور قطب عالم امکان عج صلوات .الهم صل علی محمد وآل محمد. وعجل فرجهم واهلک اعدائهم  

/ 1 نظر / 13 بازدید
اردیبی

خوش به حال شما که در شماره 2 این کارها را انجام می دهید.اتحاد و همدلی ایراجیها در خلیج خیلی خوب است و آنطور که من شنیده ام اکثر شبهای هفته در حسینیه دور هم جمع می شوید.خدا به شما خیر دهد ما را هم از دعای خیرتان فراموش نکنید.